Senior Active | Podziękowania i opinie
Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Podziękowania i opinie

Irena Tereba

lat 62

„Bardzo miła atmosfera, ćwiczenia prowadzone na wysokim poziomie. Skłaniam się o przyznanie naszych funduszy w celu uaktywnienia sylwetki”.


Jan Kasperek

lat 73

„Jestem osobą z III grupą inwalidzką, dokuczają mi bóle kręgosłupa (zwłaszcza części lędźwiowej i szyjnej) oraz bóle mięśni nóg. Wraz z żoną w miesiącu wrześniu 2016 r znaleźliśmy w internecie cykl zabiegów rehabilitacyjnych prowadzonych przez tą placówkę. Zapisaliśmy się i zaczęliśmy uczęszczać w tych bezpłatnych zajęciach i stwierdziliśmy:

  • w placówce Senior Active – Tylne Chwaliszewo 25 poczuliśmy się jak u siebie w domu,
  • zastaliśmy miły i sympatyczny personel zawsze gotowy do niesienia pomocy potrzebującym,
  • personel o wysokich kwalifikacjach w zakresie rehabilitacji ruchowej,
  • ciekawe zajęcia rehabilitacyjne,
  • jesteśmy z żoną mile zaskoczeni i chętnie wracamy do wszystkich oferowanych przez placówkę zajęć,

Polecamy tę placówkę wszystkim seniorom, zapewnie ona dla ludzi starszych, schorowanych i samotnych rehabilitację oraz ciepło, uśmiech na co dzień – daje radość z życia. Placówkę oceniam na 5+”.


Elżbieta Chojnacka

lat 68

„Bardzo przyjazne miejsce seniorom. Miła atmosfera, tworzona przez życzliwy i serdeczny personel. Jest to miejsce, które bardzo służy wszechstronnie seniorom. Zdecydowanie popieram”.


Regina Dąbrowska

„Miałam okazję po raz pierwszy uczestniczyć w takim programie. Jestem z tego bardzo zadowolona. Program trwał krótko, ale pozwolił mi inaczej spojrzeć na swoje życie. Bardzo mi pomogły ćwiczenia z panią psycholog i panią od rehabilitacji. Było bardzo sympatycznie. Moim zdaniem takich programów powinno być więcej”.


Jarosław Gnatowski

lat 53

„Bardzo miła obsługa. Terapia bardzo pozytywnie prowadzona. Chętnie wrócę na następne zajęcia. Na razie dziękuję za ten mile spędzony czas”.


Ryszard Baranowski

lat 70

„Miła atmosfera spędzonego czasu. Dużo informacji na temat zdrowia psycho-fizycznego z wykorzystaniem w praktyce uzyskanych informacji”.


Zbigniew Maciejewski

lat 74

„Korzystanie z programu dla Seniorów pozwoliło mi zdobyć wiedzę jak należy dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, aby starość była szczęśliwa”.


Zbigniew Kupka

lat 70

„Polecam korzystanie z ćwiczeń fizycznych i psychologicznych, które polecam rencistom-emerytom i młodzieży bez względu na wiek, podnosząc swoje EGO oraz stan kultury osobistej”.


Andrzej Sobkowiak

lat 71

„Senior Active położony w cichym zakątku. Nowoczesne wyposażenie sal do ćwiczeń i wypoczynku sprzyja, że można poczuć przyjazną atmosferę, którą przede wszystkim stwarzają pracujący tam ludzie. Mają w sobie tyle ciepła i empatii, które emanują do uczestników”.


Bogumiła Ruszczyńska

lat 67

„Bardzo dziękuję osobom, które pomyślały o seniorach oraz osobach potrzebujących opieki i stworzyły tak przyjazny dom „Senior Active”, jak również personelowi oraz trenerom prowadzącym zajęcia. Pomyślano o seniorach, osobach, które często są samotne, straciły najbliższe dla siebie osoby, uciekające od smutku, szukające odrobiny radości. Takim jest „Senior Active” – to tutaj potrafimy uciekać od rzeczywistości, często depresji. Tutaj integrujemy się z osobami, które mają same problemy, potrafimy cieszyć się tym, że jesteśmy zauważani. Wspaniały personel, który potrafi zauważyć człowieka, rozmawiać z nim. Tutaj potrafimy się uśmiechać, cieszyć tym co nam oferuje program domu „Senior Active”. Programy, które są oferowane, poprawiają naszą psychikę, naszą kondycję fizyczną, usprawniają umysł i ciało. Ćwiczenia terapeutyczne dobrze dobrane, profesjonalnie prowadzone bardzo są nam seniorom potrzebne. Zaangażowanie personelu, trenerów programów to coś wspaniałego. Szacunek dla osób starszych, podejście, uśmiech – jakie to wspaniałe. Ten dom jest przykładem dla wielu innych domów, które podejmują się opieki nad osobami starszymi, a nie potrafią dać im godności. Wielki szacunek dla wszystkich osób tam pracujących. Jesteście wielcy. Na samą myśl, że tam się idzie serce się raduje. My seniorzy potrzebujemy takiej odskoczni od codziennego dnia, programów, które przedłużają nasze życie, usprawniają nasz umysł i dają dużo radości. Z dużym szacunkiem dla założycieli i personelu Senior Active”.


Maria Jasiewicz

lat 68

„Miejsce przyjazne seniorom. Ciekawe zajęcia sportowe usprawniające seniorów. Dla mnie najlepsze zajęcia to „seans z piłkami” oraz zajęcia „zdrowy kręgosłup”. Prowadzący ze zrozumieniem podchodzą do naszych problemów. Warto w to miejsce inwestować”.

Teresa Gorączko

lat 62

„Bardzo potrzebuję zajęć aktywizujących i rehabilitacji. Ze względu na wiek, problemy z kręgosłupem i inne, są one dla mnie niezbędne. W miejscu przyjaznym seniorom obsługa – rehabilitanci są bardzo profesjonalni i wczuwają się w potrzeby seniorów”.


Teresa Kędzierska

lat 65

,,Zajęcia usprawniające umysł i ciało, lepsza kondycja i samopoczucie. Osoby prowadzące zajęcia są miłe i wprowadzają w dobrą atmosferę. Najważniejsze dla emerytów, że zajęcia są darmowe”.


Wanda Szajstek

lat 71

„Jest bardzo dobrze, prosimy o dużo godzin. Dziękuję”.


Jerzy Szajstek

lat 72

„Uprzejmie informuję, że zajęcia w tutejszym klubie dla seniorów są wspaniałe i zachęcające. Wiele pomagają w aktywności. Prowadzący zajęcia w tutejszym klubie Senior Active są wspaniali i dają z siebie bardzo a raczej więcej niż mogą”.


Urszula Kasperek

lat 70

„O miejscu przyjaznym seniorom dowiedziałam się z internetu, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkani. Zostałam mile przyjęta. Pani Małgosia pokazała mi pomieszczenia i udzieliła wszelkich informacji. Na zajęcia uczęszczam od września, dużo korzystam z tych zajęć, czuję się zdrowsza, bardziej sprawna. Personel bardzo uprzejmy i o wysokich kwalifikacjach w zakresie rehabilitacji ruchowej. Miejsce to jest bardzo pięknie położone, jest piękny park po którym spacerujemy z kijkami. Jednocześnie stwierdzam, że Senior Active, Tylne Chwaliszewo jest bardzo potrzebne dla starszych ludzi, ponieważ tu odzyskują zdrowie i radość, dlatego bardzo polecam wszystkim seniorom tą placówkę. Uważam, że zasługuje na 5+”.


Ewa Mętkowska

lat 70

„Uczestniczyłam w wielu zajęciach organizowanych przez Senior Active: ruchowych, dotyczących aktywności umysłowej np. „Rusz głową”, rozszerzających wiedzę np. z zakresu dietetyki, zielarstwa, bezpieczeństwa. Prowadzone są w przyjaznym architektonicznie miejscu. Personel jest empatyczny, w sposób niekrępujący pomaga mniej sprawnym seniorom zwiększając ich poczucie własnej wartości. Wychodzę z zajęć z przekonaniem, że w każdym wieku można się rozwijać i być aktywnym na miarę swoich możliwości. Uważam, że to miejsce zasługuje na certyfikat „przyjaznego seniorom”.


Wiesława Sadyś

lat 75

„Warsztaty ciekawie prowadzone, wnętrze domu przyjazne, wygodne dla seniorów. Uważam, że to jest bardzo dobre miejsce dla starszych ludzi, którzy chcą ciekawie spędzić czas”.


Halina Kaniewska

lat 66

„Uczestniczę w zajęciach od powstania tego miejsca. Spotkałam tu wiele przyjaźnie nastawionych osób. Miejsce na pewno przyjazne seniorom. Pomieszczenia przestronne, klimatyzowane, w ciekawym miejscu, bez progów architektonicznych, z windą. Zajęcia bardzo ciekawe tematycznie. Również zajęcia sportowe prowadzone w dobrze wyposażonej sali lub na świeżym powietrzu. Polecam to miejsce seniorom. Obsługa przemiła, serdeczna, z dużą wiedzą terapeutyczną”.


Marianna Przybylska

lat 63

„Miejsce gdzie warto być, miła sympatyczna atmosfera, nowoczesne, jasne wnętrze, czysto, plusem jest winda, która ułatwia dotarcie na piętro, różnorodność zajęć, każdy może znaleźć coś dla siebie, godziny zajęć dostosowane do możliwości. Miejsce godne polecenia”.


Janina Komorowicz

lat 68

„Wszystkie zajęcia prowadzone w tym domu są bardzo ciekawe. Lokal bardzo przyjazny. Panie wszystkie bardzo miłe”.


Elżbieta Pilarczyk

„Senior Active to miejsce wyjątkowo godne polecenia wszystkim seniorom. Znajduje się w centrum miasta, w pięknym położeniu, tuż przy nowo powstałym parku nad Wartą. Seniorzy mogą tu wykonywać ćwiczenia na świeżym powietrzu (w czym osobiście brałam już udział”. Mimo, że jest to tak blisko starego rynku, jest tu dość zacisznie i można naprawdę odprężyć się i wypocząć. Senior Active znajduje się w nowym budynku, pięknie wyposażonym, przestronnym. Wyjątkowo przyjemnie jest tu spędzać czas. Zawsze bez wyjątku panuje tu idealna czystość i porządek. Cały personel dba o estetyczny wystrój sal, łazienek, stołów, wykazując się pomysłowością i dużym zaangażowaniem. Panuje tu serdeczna i domowa atmosfera, którą potrafią stworzyć wszyscy tu pracujący. Wszystkie organizowane tu warsztaty i ćwiczenia fizyczne są bardzo ciekawe i prowadzone w naprawdę profesjonalny sposób”.