Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pielęgniarka

Dzienny Dom Opieki Medycznej Senior Active jest placówką, która zapewniać będzie kompleksową opiekę dzienną osobom o obniżonej samodzielności i sprawności psychoruchowej, w tym m.in. cierpiącym na demencję, zespół Alzheimera, drżenie samoistne, chorobę Parkinsona, określone zespoły otępienne, ograniczenia ruchowe, depresje, nadpobudliwość jak i tym, którzy pragną spędzać czas wśród rówieśników, czynnie stawiając czoła procesowi starzenia się, za sprawą odpowiednio dobranemu dziennemu programowi zajęć i aktywności, które oferowane są w ramach zajęć grupowych w godzinach popołudniowych.

Dzienny Dom Opieki Medycznej Senior Active, którego oficjalne otwarcie nastąpi w kwietniu bieżącego roku w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko: pielęgniarki.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie procesu pielęgnacji.
  • Udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej.
  • We współpracy z lekarzem i personelem DDOM Senior Active organizacja planu opieki, który będzie obejmować m.in. pomoc w utrzymaniu higieny (mycie, toaleta, zmiana bielizny), karmienie, wykonywanie niektórych badań (np. pomiar ciśnienia, pobranie krwi).
  • Opieka pielęgnacyjna, lecznicza, rehabilitacyjna i diagnostyczna.
  • Podawanie leków zgodnie ze wskazaniami lekarza rodzinnego, prowadzącego, lekarza internisty lub lekarza geriatry DDOM Senior Active.
  • Kontrola stanu zdrowia podopiecznych DDOM Senior Active.
  • Udzielanie wskazówek na temat ułatwień i wsparcia w czynnościach życia codziennego.
  • Prowadzenie działalności szkoleniowo – edukacyjnej, rozmów z Podopiecznymi, członkami rodzin lub opiekunami.
  • Prowadzenie staży i praktyk zawodowych zgodnie z przyjętym planem i harmonogramem.
  • Ograniczanie następstw niepełnosprawności przez aktywizację psychiczną  i fizyczną w procesie samoopieki.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu opiekuńczo-terapeutycznego.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Podopiecznych DDOM Senior Active.
  • Dbanie o należyty stan mienia znajdującego się w DDOM Senior Active oraz o ład i porządek w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP i p.poż.

Wymagania:

  • pielęgniarka z tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego lub z tytułem specjalisty w dziedzinach pielęgniarstwa rodzinnego, zachowawczego, psychiatrycznego, neurologicznego, paliatywnego i opieki długoterminowej albo w trakcie odbywania tych specjalizacji, jak również pielęgniarka po kursie kwalifikacyjnym w dziedzinach pielęgniarstwa rodzinnego, zachowawczego, lub opieki długoterminowej

Pielęgniarka w Dziennym Domu Senior Active powinien posiadać takie cechy jak:

  • życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość, opiekuńczość
  • umiejętność dostrzegania potrzeb i problemów drugiego człowieka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń w miłym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wymiar zatrudnienia: cały etat